slider-1-ok

A Fenyves Yacht Club a Balaton dél-nyugati régiójának kiemelkedő fejlesztése.

Az évről évre a Balaton legjobbjai közé sorolt kikötőjével, kellemes boutique hotelével, prémium minőségű éttermével és rendezvényközpontjával a térség közkedvelt komplexuma teljes körű szolgáltatásaival egész évben várja a vitorlázni és nyaralni vágyókat, az üzleti, vállalati és családi rendezvények vendégeit.

közel 300 hajó tárolása

Kikötő

2016-ban nyílt kikötőnk 300 vitorlás- és motoros hajó egész éves vízen tárolását teszi lehetővé a legkorszerűbb vízforgató technológia alkalmazásának köszönhetően.
A Magyar Vitorlás Akadémia legmagasabb, 4 csillagos értékelésével rendelkezünk.

18 db kétágyas balatonra néző szoba

Hotel

A Déli part legszebb részén elhelyezkedő 3 csillagos superior Fenyves Yacht Club boutique hotel étteremmel, bárral, szaunával, rendezvényteremmel és közösségi szórakoztató centrummal várja pihenni vágyó, vagy üzleti célból érkező vendégeit.

gasztronómiai finomságok egész évben

Perlaki étterem

Éttermünk a la carte menüje prémium alapanyagokból elkészített, modern és hagyományos ételekkel, különleges enteriőrrel várja vendégeit.

street food

Sólya Bár

A Sólya Bár a nyári szezonban a közösségi élet központja. Széles italkínálattal, kávékülönlegességekkel és gyorsan elkészülő, street food jellegű ételeivel várja vendégeit.  A Bár emeletének teraszáról csodás panoráma nyílik a Balatonra.

vállalati vagy családi rendezvények

Rendezvény­helyszín

Családi- és vállalati rendezvényeket szervezünk saját csapattal, a megrendelői igényekhez való maximális rugalmassággal. Legyen szó születésnapról, esküvőről, csapatépítésről, tréningről, vagy konferenciáról, komplexumunkban változatos helyszíneken, sokszínű kiegészítő programmal, minőségi cateringgel járulunk hozzá a rendezvény sikeréhez.

vezetői tanfolyamok

Vitorlás- és kisgéphajós oktatás

A Fenyves Yacht Clubban gyermekek és felnőttek részére tavasztól őszig  szervezünk vitorlás kishajó-, valamint kisgéphajó vezetői tanfolyamokat, táborokat.